Muğla Silvermat Etiket

Muğla Silvermat Etiket | Muğla Silvermat Etiket Fiyatları | Muğla Silvermat Etiket Özellikleri | Muğla Silvermat Etiket Yazıcı | Muğla Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Muğla Silver Mat Etiket | Muğla Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Muğla silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir muğla etiket türüdür. Genellikle kitap ve muğla barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Muğla silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun muğla etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan muğla silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Muğla silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Muğla silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Muğla silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Muğla silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Muğla silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Muğla etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Muğla silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğla silvermat etiket, muğla termal etiket, muğla silver mat etiketler, muğla mat etiketler, muğla silver mat etiket fiyatları, muğla etiket fiyatları, muğla şeffaf etiket fiyatları, muğla silver mat barkod etiketi, muğla barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner