Muğla Güvenlik Etiketi

MuğlaGüvenlik Etiketi | MuğlaGaranti Etiketi | MuğlaGüvenlik Etiketleri | MuğlaEtiket | MuğlaAlarm Etiketi | MuğlaGüvenlik Etiketi Fiyat | MuğlaGüvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Muğlagaranti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan muğla güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya muğla kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan muğla güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi muğla olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket muğla kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Muğlagüvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel muğla güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğlagaranti etiketi, muğla güvenlik etiketi, muğla etiket, muğla kırılgan etiket fiyatları, muğla termal etiket, eko etiket muğla , muğla güvenlik etiket fiyatları, muğla emniyet etiketi, muğla garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi balıkesir.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner