Muğla Mat Polipropilen Etiket

Muğla Mat Polipropilen Etiket | Muğla Pp Etiket | Muğla Mat Etiket | Muğla Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Muğla Polipropilen Ürünler | Muğla Sembol Barkod Etiket | Muğla Mat Pp Etiket | Muğla Barkod Sistemleri | Muğla Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Muğla mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Muğla polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Muğla pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Muğla mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Muğla at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Muğla mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Muğla mat pp etiket muğla opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğla mat etiket, muğla opak pp, muğla mat ppmuğla boş etiket, muğla termal etiket fiyatları, muğla şeffaf pp, muğla mat polipropilen, muğla etiket, etiket muğla , ribon muğla , karekod okuyucu muğla , polipropilen, muğla polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner