CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Muğla Baskılı Pide Kutusu

Muğla Baskılı Pide Kutusu | Muğla Pide Kutusu Fiyatları |Muğla Pide Kutusu  |Muğla Pide Kutusu Ölçüleri | Muğla Pide Kutusu İmalatı | Muğla Hazır Pide Kutusu | Muğla Pide Ve Lahmacun Kutusu | Muğla Pide Kutuları | Muğla Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, muğla baklava kutusu, pizza kutusu,muğla lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Muğla baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Muğla baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Muğla baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Muğla baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Muğla pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı muğla pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Muğla baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Muğla pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Muğla baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için muğla pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel muğla pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğla baskılı pide kutusu, muğla pide kutusu fiyatları, muğla pide kutusu imalatı, muğla pide kutusu , muğla baskılı pide kutusu fiyatları, muğla baskılı ambalajlar, muğla pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner