CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Muğla Baskılı Pasta Kutusu

Muğla Baskılı Pasta Kutuları | Muğla Pasta Kutusu | Muğla Pasta Kutusu Fiyatları | Muğla Baskısız Pasta Kutusu | Muğla Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Muğla Pasta Kutusu Baskılı | Muğla Pasta Kutusu Siparişi | Muğla Baskılı Kutu | Muğla Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Muğla pasta kutusu, muğla baklava kutusu, muğla pizza kutusu, muğla lahmacun kutusu, muğla pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Muğla baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Muğla baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Muğla baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı muğla pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Muğla baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Muğla Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Muğla baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için muğla pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel muğla pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğla baskılı pasta kutusu, muğla baskılı pasta kutusu fiyatları, muğla pasta kutuları, muğla pasta kutusu fiyatları, muğla pasta kutusu imalatı, muğla baskılı pasta kutusu ve fiyatı, muğla ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner