Muğla Chromolux Etiket

Muğla Chromolux Etiket | Muğla Chromolux Etiket Nedir | Muğla Chromolux Etiket Fiyatları | Muğla Chromolux Etiket Baskı | Muğla Kromolüks Etiket | Muğla Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Muğla Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Muğla chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Muğla chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan muğla chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan muğla kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı muğla chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Muğla chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Muğla chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve muğla  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Muğla choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Muğla choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel muğla etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğla etiket, muğla etiket fiyatları, muğla barkod etiket fiyatları, muğla baskılı etiket fiyatları, muğla barkod, muğla rulo etiket fiyatları, muğla barkod fiyatları, muğla rulo etiket, muğla yapışkanlı etiket, muğla barkod sistemi, muğla barkod okuyucu, muğla barkod okuyucu fiyatları, muğla koli etiketi, muğla tekstil etiketi, muğla saten etiket, muğla metal etiket, muğla mat pp etiket, muğla mat pe etiket, muğla etiket baskı, muğla mat polietilen etiket, muğla lazer etiket, muğla boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner