Muğla Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Muğla | Muğla Mini Diş Seti | Muğla Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Muğla | Traş Seti | Muğla Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Muğla

kutulu buklet tras seti

Muğla otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri muğla ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  muğla otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Muğla otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Muğla otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti muğla  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları muğla ve muğla  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğla traş seti, traş seti fiyatları muğla , muğla buklet traş seti, otel traş setleri muğla , kutulu traş setleri, muğla otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri muğla , kutulu buklet traş seti muğla .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner