Muğla Polietilen Opak Etiket

Muğla Polietilen Opak Etiket | Muğla Opak Pe Polietilen Etiket | Muğla Opak Polietilen Etiket | Muğla Opak Etiket | Muğla Opak Etiket Fiyatları | Muğla Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Balıkesir

polietilen opak etiket

Muğla Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Muğla opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Muğla opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta muğla opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir muğla etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Muğla opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Muğla polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız muğla barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Muğla polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve muğla opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Muğla polietilen etiket, muğla polietilen opak etiket, muğla opak etiket fiyatları, muğla opak etiket, muğla opak polietilen (pe) etiket, muğla sembol etiket, muğla polietilen pe etiket, muğla opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner